ALHAN İNŞAAT OLARAK yeni projemiz olan blue sky villaları Antalya merkeze 10 km uzaklıkta Döşemealtı Düzler çamı mevki sinde ormana  50 mt olup doğa ile iç içe bol oksijen ve kaliteli bir yaşam süreceğiniz bir ortam sunmaktayız .

Blu sky villaları toplam 9 adet bağımsız müstakil villalardan oluşmaktadır. Her villanın ayrı yüzme havuzu, ayrı otoparkı ,ayrı bahçe ve peyzaj alanı, ayrı veranda ve kış bahçesi ve her villanın ayrı bağımsız girişi ,olan villalarımız tripleks (3 kat) olarak toplam  bürüt 205 m2 5+1 +sauna +çamaşır odasından oluşmaktadır.

Dış özellikler: Her villa için ayrı teras ,yüzme havuzu, barbekü ,otomatik kepenk sistemli garaj kapısı ,kendine ait peyzaj alanı ,kış bahçesi ,güvenlik kamera sistemi, şifreli kameralı bahçe giriş kapısı.

İç özellikler: salon mutfak zemin döşemeleri 60*120 granit fayans ,oda zeminleri 1. sınıf laminant parke ,tüm tavanlar spot ve led  aydınlatma ,tv ünitesi ve led aydınlatma, fırın ,ocak ,davlumbaz ,her oda için ayrı klima tesisatı, kombi ve petek alt yapı tesisatı, mebran mutfak dolapları ,granit mutfak tezgahları,1. sınıf çelik kapı ,temisifon, bütün yatak odaları ebeveyn banyolu(çocuk odaları dahil)  hilton  banyo dolapları ,vestiyer ,giyinme odası, sauna ,spor odası, ayrı çamaşır odası ,motorlu panjur ,lake oda kapıları.

Başlangıç tarihi :30.04.2021

Bitiş tarihi :30 .06.2022